Çapa Medikal’de Çalışmak

35 yılı bulan geçmişiyle sağlık sektörünün en köklü ve güçlü kurumlarından biri olan Çapa Medikal; bugün modern kurumsal yapısı ve sayısı 100’e ulaşan nitelikli personeli ile hizmet veriyor. Çapa Medikal, sağlık lojistiği ve medikal sarf malzemeleri alanında bugünün ve geleceğin en önemli oyuncularından biri konumunda bulunuyor.

 

İstanbul, İzmir ve Ankara’da bulunan ofisleri ile müşterilerine hizmet veren kurumumuz, şirket içi eğitimleriyle uzmanlık isteyen bu alanda ihtiyaç duyulan yetkinliklere sahip personeller yetiştirmeyi de ihmal etmiyor.

Sağlık ve lojistik gibi birbirinden farklı gibi görünen iki alanı başarıyla birleştiren kurumumuz, gençlerimize de başarılı bir kariyer vaat ediyor. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ve gösterdiği liderlikle sektörün ‘doğru adresi’ olmayı başaran Çapa Medikal, sizin de kariyerinizin doğru adresi olabilir.

Siz de Çapa Medikal ailesine katılmak ve geleceğiniz için doğru adımlar atmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim formumuz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

BayBayan