Hakkımızda

 • Hakkımızda

  35 yılı aşan geçmişimizde “Önce İnsan” ve “İstikrarlı Fiyat” ilkelerinden ödün vermeden başta özel hastaneler olmak üzere kamu ve üniversite hastanelerinin, eczanelerin ve ilgili dağıtım firmalarının medikal sarf malzemesi ihtiyacını büyük bir titizlik ve hız ile karşılıyoruz.

  devamını okuyun

 • Sağlık Lojistiği

  Sağlık Lojistiği

  Sağlık sektörünün spesifik medikal sarf malzemesi talebini karşılıyor; bu ürünleri yalnızca taşıyan değil, tanıyan uzman ekiplerimizle Türkiye sağlık sektörünün değer yaratan paydaşları arasındaki yerimizi alıyoruz.

  devamını okuyun

 • Bizden Haberler

  Basın Odası

  Türkiye’nin sağlık lojistiği alanında öncü firmalarından Çapa Medikal, bu yıl üçüncü kez düzenlenen Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi’nde yerini aldı.

  devamını okuyun

Her şeyin her işin başı sağlık. 1987 yılında medikal sektöre adım atan ve 1992 yılından bu yana Çapa Medikal olarak istikrarlı büyümesini sürdüren şirketimiz, sektörde yaşanan teknolojik dönüşümde geniş medikal sarf malzemesi portföyüyle sağlıkta hizmet sunucu firmaların en büyük destek unsurlarından biri olmayı sürdürüyor.

Hastanelerin ve diğer sağlık işletmelerinin temel gereksinimi olan pek çok ürünü ilk kez Türkiye ile buluşturan Çapa Medikal, bugün özel odaklanma ve deneyim isteyen sağlık sektörüne yönelik lojistik hizmetlerde yalnızca ülkemizde değil, bölge ülkeleri arasında da ön sıralarda yer alıyor.

Önce İnsan” ve “İstikrarlı Fiyat” ilkelerinden ödün vermeyen Çapa Medikal, başta özel hastaneler olmak üzere kamu ve üniversite hastanelerinin, , eczanelerin ve ilgili dağıtım firmalarının medikal sarf malzemesi ihtiyacını büyük bir titizlik ve hız ile karşılayarak “Sağlık Lojistiği” alanında uzman bir paydaş olarak konumlanıyor.

2003 yılında aldığı ISO 9001:2000 kalite belgesi ile uluslararası standartlarda hizmet verdiğini kanıtlayan Çapa Medikal, bu kapsamda Ar-Ge birimi, yüksek teknolojiyle işleyen depoları ve ürün bazındaki deneyimiyle sektörün en başarılı tedarikçileri arasında yerini almış durumda.

 

Kalite ve Hız Bileşimi

Gerek temsilciliğini ve bayiliğini yaptığı ürünlerin kalitesi gerekse Türkiye’nin dört bir yanında gelen talepleri karşılamadaki hızıyla başarısını kanıtlayan Çapa Medikal, Temmuz 2017 itibariyle İstanbul’un her iki yakasındaki toplam 10 bin metrekare alana sahip depoları; İstanbul, İzmir ve Ankara’daki 100’ün üzerinde çalışanın görev yaptığı hizmet ve kalite odaklı ofisleriyle sağlık sektörüne katma değer yaratmaktadır.

30’dan fazla markaya ait 3000’den fazla ürünü ileri teknolojik altyapısı ile yöneten Çapa Medikal, 15 özel donanımlı nakliye aracı ile İstanbul’un 150 farklı noktasına 24 saat, diğer şehirlere ise 48 saat içinde ürün sevkiyatı gerçekleştiriyor.

Türkiye’den Doğan Bir Marka

Türkiye sağlık sektörünün gelişimine yönelik pek çok yeniliğe imza atan Çapa Medikal, farklı uzmanlıklar gerektiren ürünler sunan iştirakleri dışında, kendi bünyesindeki Nextech markası altında oluşturduğu sarf malzemesi ürün grubuyla da globalleşme yolunda önemli adımlar atıyor. Bu şekilde yalnızca Türkiye sağlık sektörüne değil, Türkiye ekonomisine de katkı sağlayan Çapa Medikal, 25. yılını kutladığı 2017 yılında Türkiye’nin ve dünyanın sağlıklı bir geleceğe emin adımlarla yürümesine yardımcı oluyor.