Yönetim Kadrosu

RECEP AVŞAR – YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1987 yılında Çapa Medikal firmasının kurucusu olarak sektöre giren Recep Avşar, Yönetim Kurulu Başkanı görevini sürdürmektedir.

 

 

 

ZEKERİYA AVŞAR – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Çapa Medikal firmasının kurucularından biri olan Zekeriya Avşar, halen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak ailede yer almaktadır.

 

 

SEVİM ÖZTAŞKIN – GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı görevlerini yürütmektedir.

 

 

 

RECAİ ÖZTAŞKIN – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Yönetim Kurulu Üyesi olarak ailede yer almaktadır.

 

 

 

RAMİ KAAN ÖZTAŞKIN – GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Koç Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği eğitiminden sonra 2013 yılında Çapa Medikal bünyesinde çalışmaya başlamıştır. Öztaşkın halen Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlerini yürütmektedir.

 

 

DUYGU ÖZTAŞKIN ERSOY – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

İstanbul Teknik Üniversitesi Ekonomi eğitiminden sonra Brighton Üniversitesi İşletme Yönetimi yüksek lisansını tamamlamış olan Duygu Öztaşkın Ersoy, 2010 yılında Çapa Medikal bünyesinde çalışmaya başlamıştır ve şu an Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 

 

SERDAR AĞALAR – SATIŞ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği eğitiminden sonra Brighton Üniversitesi İşletme Yönetimi yüksek lisansını tamamlamış olan Serdar Ağalar, 2013 yılında Çapa Medikal bünyesinde çalışmaya başlamıştır ve şu an Satış Pazarlama Direktörü olarak görevine devam etmektedir.

 

 

SELÇUK AĞALAR – TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİCİSİ

1997 yılından bu yana Çapa Medikal bünyesinde çalışan Şelçuk Ağalar, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Lojistik bölümü eğitimini tamamlamıştır. Ağalar, halen Çapa Medikal’de Tedarik Zinciri Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

 

 

SERHAT GÜVEN – BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YÖNETİCİSİ

Marmara Üniversitesi Halkla ilişkiler Tanıtım ve Reklamcılık bölümünde eğitimini tamamlayan Serhat Güven 2005 yılında Çapa Medikal bünyesinde çalışmaya başlamıştır ve şu an Bilgi Teknolojileri Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

 

 

 

HASAN ÖZTÜRK – SATIŞ YÖNETİCİSİ

1999 yılında Çapa Medikal bünyesinde çalışmaya başlayan Hasan Öztürk, Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü’nden 2006 yılında mezun olmuştur. Öztürk şu an Satış Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

 

 

TÜLAY ÖZTÜRK – SATIŞ DESTEK YÖNETİCİSİ

2000 yılında Çapa Medikal bünyesinde çalışmaya başlayan Tülay Öztürk, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Öztürk halen Satış Destek Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

 

 

ZEHRA SARMAZ – İNSAN KAYNAKLARI ve İDARİ İŞLER YÖNETİCİSİ

Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi ve İşletme eğitimi alarak, uzun yıllar farklı sektörlerde görev yapmış olan Zehra Sarmaz, 2015 yılından bu yana Çapa Medikal bünyesinde İnsan Kaynakları ve İdari İşler Yöneticiliği görevini yürütmektedir.

 

 

BATU KILIÇ – FİNANSMAN , BÜTÇE VE RAPORLAMA YÖNETİCİSİ

İstanbul Üniversitesi İktisat ve Maliyet eğitimlerini aldıktan sonra uzun yıllar farklı sektörlerde görev alan Batu Kılıç , 2018 yılından bu yana Çapa Medikal bünyesinde Finansman, Bütçe ve Raporlama Yöneticiliği görevini yürütmektedir.

 

 

HARUN KIRÇAK – MALİ İŞLER YÖNETİCİSİ

Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Harun Kırçak , uzun yıllar sağlık sektöründe Mali işler alanında görev almış olup , 2019 yılı itibari ile Çapa Medikal bünyesinde Mali İşler Yöneticisi olarak görev almaktadır.